Zpět na novinky

Bezpečnost je naše priorita

Bezpečnost všech zaměstnanců je naší prioritou. Aby mohlo být naše pracovní prostředí opravdu bezpečné myslíme v Savencia F&D i na prevenci a pravidelné vzdělávání v této oblasti.

S cílem zvýšit povědomí o bezpečnosti práce každoročně pořádáme Týden zdraví a bezpečnosti na pracovišti. Letošní, již 11. ročník této akce proběhl v červnu, a to ve všech našich závodech i pražské centrále. Od profesionálů v jednotlivých oblastech bezpečnosti, zdraví a prevence se zaměstnanci Savencia F&D dozvěděli například o významu správné výživy a zdravého životního stylu nebo jak poskytnout první pomoc sami sobě i druhým.

Workshopy již jedenáctým rokem

Důležitou část týdne představovaly přednášky na téma zdravého pohybu bez bolesti. Ty byly spojeny i s anamnézou a diagnostikou. Účastníci tak získali od odborníků z řad fyzioterapeutů cenná doporučení „na míru“ jak cvičit a bolesti předcházet. Zajímavou kapitolou byla přednáška o ergonomii správného sezení, kterou ocenili zejména zaměstnanci pracující v kancelářích.

Nabitý týden ve všech našich lokalitách zahrnoval kromě vzdělávání také zábavné a zdravé snídaně, soutěžní kvízy nebo třeba office jógu.

Bezpečnost je naše záležitost!

Zpět na novinky