Zpět na novinky

Iveta Fabešová otevírá novou cukrárnu na Masaryčce

Iveta Fabešová, oceňovaná šéfcukrářka, otevírá na konci léta novou cukrárnu na Masaryčce nedaleko pražské Florence. Její bezkonkurenční dezerty přitahují pozornost nejen Čechů, ale i cizinců, kteří navštěvují naše hlavní město.

Iveta je už druhým rokem ambasadorkou cukrářské řady Elle Vire. A tak v jejich zákuscích nechybí smetana a máslo právě od Elle & Vire.

 

Citron nebo popcorn? I na to se vás mohou v cukrárně Ivety Fabešové zeptat hned po usednutí ke stolu. Její dezerty totiž připomínají ovoce a další věci, co můžeme běžně vidět okolo nás, jen bychom je asi nečekali ve vitríně v cukrárně. Nejen vzhledem, ale i chutí vychází z toho, co známe. Citron tedy nepřekvapí svou kyselostí a popcorn pohladí sladce po duši.

Iveta pečlivě vybírá suroviny, se kterými pracuje. Nechce nic míň než špičkovou kvalitu. Jsme hrdí, že mezi ty nejlepší patří i smetana a máslo značky Elle & Vire, naší řady pro profesionální cukráře. Zajímá vás, jaká kouzla Iveta s našimi produkty dokáže? Podívejte se na video!

 

 

Naše produkty nejen od značky Elle & Vire je možné koupit u distributora Bidfood na https://www.bidfood.cz/.

Zpět na novinky