Zpět na novinky

Iveta Fabešová si oblíbila Elle & Vire

Česká cukrářka Iveta Fabešová je hvězdou ve svém oboru a její cukrárna ve Werichově vile v Praze je vyhledávaná pro své jedinečné zákusky. Ikonický citron a další zákusky inspirují cukráře v celé České republice. My jsme hrdí, že právě Iveta peče s našimi produkty Elle & Vire, na které nedá dopustit. Od února 2023 se dokonce stala jejich ambasadorkou.

“Snad v každém dezertu, který ve Werichově vile nabízím, najdete smetanu nebo máslo od Elle & Vire,” říká Iveta Fabešová. Produkty značky Elle & Vire má léty ozkoušené a my jsme hrdí, že se stala jejich ambasadorkou.

 

Podívejte se také vy, jak to ve Werichově vile vypadá. Uznejte sami, že jsou to opravdová cukrářská kouzla, co Iveta dokáže s naší smetanou a dalšími produkty od Elle & Vire. Také CEO Savencia CZ & SK Aleš Malenka navštívil cukrárnu Ivety Fabešové a ochutnal novinku zimní sezóny - citronovou tartaletku. 

 

 

Více informací o produktech Elle & Vire naleznete na webu https://svet-syru.cz/food-service/dezert. Objednávat do vašich gastro provozů můžete přes distributora Bidfood.

Zpět na novinky