Zpět na novinky

Již počtvrté jsme Top Employer!

Máme co slavit. Získali jsme počtvrté v řadě ocenění Top Employer! Spokojenost našich zaměstnanců je pro nás prioritou a i nadále budeme věnovat úsilí tomu, aby se u nás dobře pracovalo.

Již počtvrté v řadě nás ocenili jako nejlepšího zaměstnavatele v Česku i na Slovensku. „Spokojenost našich více než 900 zaměstnanců v Česku a na Slovensku je pro nás klíčová. Získání certifikace Top Employers počtvrté v řadě potvrzuje, že procesy v oblasti lidských zdrojů jsou v naší společnosti na vysoké úrovni,“ uvádí Aleš Malenka, generální ředitel společnosti Savencia F&D pro Českou republiku a Slovensko. 

Institut Top Employers již ocenil 2 053 nejlepších zaměstnavatelů ve 121 zemích a regionech na pěti kontinentech. Společnosti jsou posuzovány na základě šesti okruhů, které zahrnují 20 témat, včetně vzdělávání, pracovní prostředí, inkluze a dalších. 

„Ocenění Top Employer je pro nás povzbuzením pro naši další práci v oblasti lidských zdrojů. Jen díky špičkovým zaměstnancům a kvalitním surovinám jsme schopni přinášet našim zákazníkům jejich oblíbené mléčné produkty,“ doplňuje Aleš Malenka.

Zpět na novinky