Zpět na novinky

Král Sýrů oslavuje 100 let s limitovanou edicí obalů

Král Sýrů slaví 100 let výroby v Česku! Právě pod touto značkou čeští spotřebitelé poprvé před sto lety ochutnali sýr typu camembert s bílou plísní na povrchu. Ve spolupráci s Vysokou školou kreativní komunikace představujeme limitovanou edici obalů, která připomíná bohatou historii a tradici značky.

„Stoleté výročí výroby plísňových sýrů typu camembert je významným milníkem,“ říká Aleš Malenka generální ředitel společnosti Savencia F&D v Čechách a na Slovensku. „Oslavujeme dlouholetou tradici Krále Sýrů a zároveň si připomínáme, že přestože se doba mění, my zůstáváme věrní našim hodnotám a děláme vše pro to, abychom spotřebitelům dopřáli ten nejlepší zážitek ze skvělého sýra!“

Dnes již plísňové sýry typu camembert nenazve nikdo jinak než Hermelín, přitom tento výraz poprvé použili pro Krále Sýrů až v 50. letech 20. století. Hermelín se postupně stal označením pro celou kategorii. Ukazuje to význam značky Krále Sýrů pro sýrovou kulturu v Česku a na Slovensku.

 

 

Limitovaná edice obalů Krále Sýrů

Ve spolupráci se studenty Vysoké školy kreativní komunikace vznikla limitovaná edice obalů Krále Sýrů, která odráží bohatou historii a tradici značky. Každý ze speciálních designů je věnován jednomu desetiletí od 30. let až do 80. let 20. století. 

„Jsme nadšeni z návrhů, které studenti připravili. Ukazují, že i po sto letech naší existence jsme otevřeni inovacím a novým nápadům. Jsme hrdí na to, že můžeme tyto návrhy představit našim zákazníkům a věříme, že jim poskytnou nový zážitek při konzumaci našich sýrů,“ doplňuje Pavlína Valko, Group Brand manager značky Krále Sýrů.

Speciální edice je nejen příležitostí pro mladé umělce, kteří ukázali svůj talent a kreativitu, ale také připomíná trvalou kvalitu, tradici a typickou krémovitost, pro kterou si zákazníci Krále Sýrů zamilovali. 

Už jste “ulovili” svého Krále Sýrů ve speciálním výročním obalu? Na pultech obchodů budou k dostání až do konce roku 2023.

 

 

Zpět na novinky