Zpět na novinky

Letní výzva Tour de Savencia

25 tisíc kilometrů za 59 dní. To byla Tour de Savencia – letní výzva pro zaměstnance!

Do celé výzvy se zapojilo celkem 73 účastníků napříč všemi závody Savencia. Po celé léto nahrávali své sportovní aktivity do aplikace Strava a soutěžili o prvenství na pomyslné cestě kolem světa. 2 285 hodin, tedy 95 dní věnovaných sportu soutěžícími během letní výzvy - takový byl výsledek Tour de Savencia.

Nejdelší úsek pokořili soutěžící 17. července. Zdolali 883 kilometrů. Někteří běželi, jiní plavali, další přidali své cenné kilometry na kole, in-line bruslích, či koloběžce.

Dohromady soutěžící pokořili více než 60 procent obvodu zeměkoule a do aplikace nahráli téměř 1 700 aktivit. Oběhnout celý svět se sice nepodařilo, ale společně jsme zvládli pořádný kus cesty. Na ty nejlepší v jednotlivých kategoriích čekaly cenné odměny. Ostatní soutěžící, kteří nahráli alespoň jednu aktivitu, získali dárek se sportovní tématikou.

Sportu zdar a už teď se těšíme na další letní výzvu.