Zpět na novinky

Liptovské sýry zazářily na veletrhu Agrokomplex!

Na jednom z nejvýznamnějších slovenských veletrhů jsme nemohli chybět. Z 48. ročníku Mezinárodní zemědělské a potravinářské výstavy Agrokomplex jsme si přivezli dvojici úžasných ocenění, která potvrzují kvalitu našich výrobků a vášeň, kterou do nich vkládáme. S hrdostí oznamujeme, že jsme získali 1. místo v kategorii neuzených pařených sýrů a rovněž jsme dominovali v kategorii pařených sýrů uzených. Ocenění získaly minipařeničky neuzené a uzené.

Naše dlouholeté zkušenosti a pečlivý výrobní proces nám umožnily vytvořit sýry, které oslovují nejen naše zákazníky, ale i odborníky z oblasti. Ocenění v těchto kategoriích uzených a neuzených pařených sýrů je pro nás velkým potěšením a zároveň motivací pokračovat v našem úsilí přinášet do světa lahodné a výjimečné sýrové pochoutky.

Návštěvníci letošního 48. ročníku Mezinárodní zemědělské a potravinářské výstavy Agrokomplex měli příležitost seznámit se s naší bohatou nabídkou sýrů Liptov. Pološtiepky, pareničky, brynza, gouda a liptovský steak patřily k hlavním lákadlům naší expozice. Byla to skvělá příležitost ukázat širokou škálu výrobků a sdílet s návštěvníky radost, kterou jsme do každého kousku sýra vložili.

Vážíme si pozitivních reakcí návštěvníků, které nás utvrdily v tom, že jdeme správným směrem. Slibujeme, že i nadále budeme pečlivě střežit receptury, inovovat a přinášet vám ty nejlahodnější sýry z naší dílny.

Těšíme se na další setkání na dalších akcích!

 

Zpět na novinky