Zpět na novinky

Lučina bez laktózy získala zlato na Mlékárenském dni!

Mlékárenský den v Přibyslavi je již tradiční akcí, na které Savencia F&D nemůže chybět. Letos se konal neuvěřitelný 32. ročník. Od roku 1991 se do soutěží o nejlepší produkt a Přibyslavský krajáč zapojilo více než 600 mlékárenských firem.

Máme velkou radost, že jsme mohli převzít cenu odborné poroty pro náš produkt Lučina bez laktózy. Ačkoli se jedná o produkt, který je primárně určený pro spotřebitele s intolerancí na laktózu, pochutnají si na něm všichni. Recepturu jsme vyladili do posledního detailu, což potvrzuje i první místo v kategorii Čerstvé a tvarohové sýry.

 

V sobotu 9. září si lidé na náměstí v Přibyslavi mohli koupit naše produkty. Kromě nás mělo své stánky na přibyslavském náměstí dalších 15 mlékárenských společností. Přesto naše neúnavné kolegyně a kolegové ani na chvíli nevydechli, zájem o naše produkty byl neuvěřitelný. 

 

 

Široká veřejnost ochutnávala naše produkty v tzv. stodole. Oceňovali oblíbeného Krále Sýrů original a Pribináčka. Zaujaly je také novější produkty jako například Král Sýrů Rozmarýn & jemný pepř či Lučina se sušenými rajčaty. Spolu s ostatními společnostmi jsme se pustili do boje o Přibyslavský krajáč, který je oceněním od návštěvníků. Získali jsme krásné stříbrné místo, zlato nám uniklo o pouhých šest hlasů. Věříme, že příští rok se opět vrátíme na zlatou příčku! 

 

 

V naší domovské Přibyslavi, nedaleko které vyrábíme Krále Sýrů, Sedlčanský Hermelín, Lučinu a Pribináčka nemohla ani chybět naše “hymna”. Děti na pódiu společně s Pribináčkem zazpívaly Pramen zdraví z Posázaví.

 

 

Děti si zamilovaly našeho maskota Pribináčka, dováděly s ním a každé dítko chtělo mít s Pribináčkem fotku na památku. Byli jste tam také? Neváhejte fotky sdílet a označovat facebookovou stránku Savencia CZ&SK. 

 

Zpět na novinky