Zpět na novinky

Lučina vítá jaro svěžími novinkami

Jaro vždy přichází ve znamení čerstvých chutí. S novinkami od Lučiny nyní vykouzlíte úžasné saláty. Už jste slyšeli o sýru „burgos“?

Svěží, lehké, přírodní. Takové jsou všechny naše čerstvé sýry od Lučiny. S dalšími novinkami postupně rozšiřujeme možnosti, jak Lučinu používat v teplé i studené kuchyni. Už dávno neplatí, že Lučina patří jenom k pečivu. Ihned jsme si zamilovali Lučina & Skyr s jogurtovým charakterem a letos rozšiřujeme nabídku o zcela nové sýry do salátů. Lučina Mozzarella se sníženým obsahem soli je svým složením nadčasově jednoduchý sýr, se kterým připravíte krásně barevné saláty, caprese, ale samozřejmě i pizzu. 

Ještě zajímavější inovaci však představuje Lučina Trio Light. V segmentu salátových sýrů se jedná o zcela unikátní produktovou novinku. Tento sýr typu „burgos“ pochází původně ze Španělska. Chutná po čerstvém mléce, s nádechem kyselosti a soli. Hodí se do salátů, ale také v kombinací s ostatním jídlem či vínem. Má nádherně čistou strukturu. Vyzkoušejte ho!

Svěží jarní trojici produktů pak doplňuje klasická jemně slaná Lučina Salátová v novém designu balení. Tak co na všechny novinky říkáte? 

Zpět na novinky