Zpět na novinky

Podporujeme Dům Ronalda McDonalda

Byli jsme u otevření Domu Ronalda McDonalda a osudy rodin dětí, které se léčí v Motolské nemocnici, nás nenechávají lhostejnými ani nadále. Stejně jako letos i příští rok podpoříme provoz Pribináčkovy herny částkou 150 000 Kč. Naši zaměstnanci navíc dalších 75 222 Kč vyběhali, vychodili, vyjezdili a vyplavali v rámci letní sportovní výzvy.

Dům Ronalda McDonalda podporujeme nejen finančně, ale i lidsky. Naši zaměstnanci pravidelně Dům Ronalda McDonalda navštěvují a připravují pro děti program a také něco na zub. Tentokrát byly v hlavní roli dýně! Ptáte se proč? Blíží se Halloween, a tak jsme s dětmi vyrobili krásnou strašidelnou výzdobu. Chybět nemohla ani dýňová polévka na zahřátí pro podzimní večer a dobroty z našich výrobků. Podívejte se na video a přeneste se na chvíli s námi do Domu Ronalda McDonalda.

 

 

Naši zaměstnanci se pustili s dětmi do vyrábění halloweenské výzdoby. Společně dlabali a vyřezávali dýně, vyráběli kaštanová zvířátka a malovali na kaštany. Pomáhal také Pribináček. Výrobky se dětem opravdu povedly! Posuďte sami. Podívejte se na fotogalerii níže.

 

 

Malovalo se také na javorové listy, ze kterých děti vytvářely strašidelné halloweenské masky.

 

 

A nemohlo chybět ani vaření z našich skvělých sýrových produktů. Rodiny ubytované v Domě si pochutnaly na dýňové polévce a také na jednohubkách s Apetitem nebo Bambinem. Každé dítě si odneslo také drobný dáreček od Pribináčka. 

 

 

Děkujeme všem zaměstnancům, kteří se do pomoci rodinám v Domě Ronalda McDonalda zapojují! 

 

Zpět na novinky