Zpět na novinky

Práce v Savencii nás zkrátka baví!

Jako pětinásobní držitelé prestižního ocenění Top Employer děláme maximum pro to, aby se u nás zaměstnanci cítili dobře. Pod vedením Zuzany Kossuthové, personální ředitelky pro Česko a Slovensko, se náš HR tým stará o potřeby našich zaměstnanců a pomáhá jim v jejich kariérní cestě. A jak práce personalistek vypadá? V našem videu máte jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku jejich práce!

V Savencii si skutečně vážíme loajality zaměstnanců a oddanosti firmě. Proto pečujeme o zájmy svých pracovníků a během roku pořádáme v České republice i na Slovensku celou řadu zajímavých akcí.Mojí srdcovkou je akce Tour de Savencia. Je to sportovní výzva, která začala v době covidu. Pohybem naši kolegové pomáhají. Letos jsme podpořili Dům Ronalda McDonalda,“ říká Lucie Pittnerová, HR Generalist Praha. Letos jsme strávili také krásný čas na podzimních Family Days, které se vydařily na jedničku.

Podporujeme zaměstnance v jejich kariérním růstu

Podporujeme naše zaměstnance také v kariérním růstu. Nabízíme celou řadu školení a dalšího vzdělávání. Díky silnému mezinárodnímu zázemí u nás zaměstnanci využijí i své jazykové znalosti a za zmínku stojí možnosti stáží v zahraničí v rámci Skupiny Savencia. V rámci Trainee programů nabízíme potřebnou praxi také absolventům. Během jednoho roku si vyzkouší práci na různých pozicích a zjistí, která jim vyhovuje nejvíce,“ dodává kolegyně Anna Novotná, HR Generalist Hesov.

Chtěli byste se přidat do našeho Savencia týmu? Podívejte se na nabídky práce v sekci kariéra.

 

Zpět na novinky