Zpět na novinky

Přibyslavský krajáč je náš!

V sobotu 10. září 2022 se uskutečnily již tradiční Mlékárenské slavnosti v Přibyslavi. Letos jsme se zúčastnili již 31. ročníku. Máme velkou radost, že se na nás lidé těšili a odnesli jsme si Přibyslavský krajáč za první místo v divácké soutěži o nejhezčí expozici mlékárny/ sýrárny.

V našem stánku bylo možné koupit produkty Savencia F&D za zvýhodněné ceny a lidé na ně stáli frontu už od ranních hodin. Nejčastěji si odnášeli Pribináčky, Sedlčanské hermelíny a Krále sýrů. Děti byly rády za setkání s naším maskotem Pribináčkem. Nepříznivá předpověď počasí se naštěstí nevyplnila a Mlékárenský den tak byl opravdovým vyvrcholením Přibyslavských slavností.

Velkou radost nám udělalo, že jsme v hlasování veřejnosti o Přibyslavský krajáč získali první místo s dvojnásobným počtem hlasů oproti ostatním. Celkově hlasovalo téměř tisíc návštěvníků a stánek Savencia F&D ocenilo okolo čtvrtiny všech hlasujících – téměř 200! Jsme moc rádi, že se návštěvníkům náš stánek líbil a ocenili naše produkty, které se snažíme stále zlepšovat, aby dělaly co největší radost. Děkujeme!

Zpět na novinky