Zpět na novinky

Uzrála nám poctivá novinka: Apetito plátky

Uvádíme rovnou čtyři varianty nových plátkových sýrů Apetito. Všechny jsou skvělé do sendvičů, baget a speciálně i do toustů.

Nové Apetito plátky přicházejí ve čtyřech odlišných variantách: Originál, Tylžský, Gouda a Linie. Věděli jste, že Gouda je označována jako jeden z nejlepších sýrů na světě? Apetito plátky Gouda mají jemnou vůni s lehkým oříškovým nádechem. Originál je nejlepší volbou, pokud připravujete svačinu pro sebe nebo své děti. A zatímco Tylžský sýr má výraznou vůni, máslovou až lehce pikantní chuť, Apetito plátky Linie obsahují o 33 % méně tuku (v porovnání s Apetito Originál). Jsou tak vhodné pro všechny, kdo si hlídají svůj kalorický příjem. Samozřejmě ne na úkor lahodné chuti, kterou u všech variant zaručuje poctivé zrání sýrů po dobu 5 týdnů.

Výběr je opravdu pestrý! Novou etapu pro Apetito totiž doplňují ještě verze Apetito plátky do toustů ve variantách Gouda a Ementál. Praktické balení obsahuje sedm jednotlivě zabalených plátků velikosti toastu. Sýr tak během zapékání nevyteče a toaster zůstává čistý. Apetito plátky si zamilujete. Vyzkoušejte je i vy!

 

Zpět na novinky