Zpět na novinky

V Liptově si vychutnali divadlo i skvělé sýry

Návštěvníci liptovského rodinného festivalu loutkového divadla Za 7 horami se setkali s regionálními umělci, tradicemi, přírodou i gastronomií. Nemohla chybět ani značka Liptov.

Interaktivní festival pro rodiny s dětmi se na Liptově pod vrcholky Tater uskutečnil již počtvrté. Pestrý program zahrnoval hry, vzdělávací animační aktivity a divadelní vystoupení. Nechyběly ani stánky s jídlem a gastrozóna s regionálními specialitami. Značka sýrů Liptov jako hlavní partner akce byla samozřejmě u toho! Dětem a rodičům jsme nabídli k ochutnání nejen naše skvělé sýry, ale také jsme uspořádali soutěže v pletení korbáčiků, parenicovou dráhu či hod na cíl bačovským kloboukem. Hlad jsme hostům pomohli zahnat zdravou „slovenskou snídaní“ v podobě chlebu s bryndzou a dalšími produkty Liptov. 

Festival Za 7 horami sme sa rozhodli podporiť, pretože nám záleží na tom, aby sa podujatia tohto druhu neprestali konať a vyčarili tak úsmev na tvári nielen tým najmenším. V liptovskom regióne sme jedným z hlavných zamestnávateľov, podporujeme ochranu čistej liptovskej krajiny, miestnych tradícií a remesiel. Podporou festivalu by sme sa chceli priblížiť aj návštevníkom podujatia a dali im tak možnosť pochutnať si na našich kvalitných výrobkoch výlučne z prírodných surovín aj mimo svojich domovov,“ říká Senior Brand Manager značky Liptov Lenka Madunická. 

Zpět na novinky