Zpět na novinky

Vafle, smích a láska: Valentýn v Domě Ronalda McDonalda trochu jinak

Ačkoliv je svátek svatého Valentýna často spojován především s oslavou zamilovaných, naši zaměstnanci z pražské centrály se rozhodli tento den letos prožít trochu jinak. Přinesli lásku a radost dětem a jejich rodinám z Domu Ronalda McDonalda.

Být doma a cítit domov jsou dvě rozdílné věci. S tou první, bohužel, pomoci nedokážeme, pokusili jsme se pro rodiny v Domě Ronalda McDonalda však připravit takový čas, aby alespoň na chvíli zapomněli na své starosti. Valentýnské vaření bylo plné radosti, smíchu a hřejivého pocitu pohody domova.

Prostory kuchyně a jídelny se v odpoledních hodinách provoněly čerstvými vaflemi. Šikovné děti si je mohly nazdobit Pribináčkem, ovocem a dalšími dobrotami. Kreativních nápadů bylo požehnaně! Vznikaly kočičky, pejsci a různé variace nazdobených vaflových srdíček...

Na dalším stanovišti se připravovaly veselé tousty. Jak takový toust vypadá? Třeba jako bubák nebo zvířátko! Díky Apetitu, Lučině a rozmanité zelenině všech barev a tvarů jsme společnými silami vytvořili pořádně rozvernou svačinku!


A jak to našim dobrovolníkům a dětem šlo? Podívejte se na fotky z valentýnského odpoledne a posuďte sami, jsou to jedničky! :)

 

Zpět na novinky