Zpět na novinky

Zaměstnanci Savencia F&D změřili své síly na Přibyslavském běhu

Přibyslav v sobotu 27. května ožila a my jsme byli u toho. Již po několikáté jsme se stali hrdými partnery Přibyslavského běhu. Více než tři desítky závodníků v dresu Savencia F&D poměřily své síly a předvedly neuvěřitelné výkony.

Celkem se Přibyslavského běhu zúčastnilo více než 200 dětí a 150 dospělých. Podpořit závodníky dorazilo okolo 2000 lidí. Fandit nezapomněl ani náš maskot Pribináček a vyplatilo se. Náš tým, který se skládal z 22 dospělých běžců a 13 juniorů, si odnesl hned šest medailí!

V tradičním půlmaratonu změřilo síly pětašedesát běžců. Konkurence byla opravdu velká. O to větší radost máme, že prvenství vybojoval Marek Páral v dresu Savencia F&D. S neuvěřitelným časem 1:18:20 vytyčil nový rekord napříč všemi dosavadními ročníky.

Vyzdvihnout bychom chtěli také výkon Miloše Sochora a Roberta Vítka, kteří vyhráli dvojštafetu a týmu Pribinators, kteří dosáhli na krásné třetí místo ve čtyřštafetách.

Rychlost svých nohou změřili také děti a junioři, kteří reprezentovali naši společnost. Matěj Šrámek si zvítězil v kategorii starší žactvo. Šarlota Sochorová a Radek Wagner ve svých kategoriích získali stříbrnou medaili.