Zpět na novinky

Zaměstnanci vyrazili na cyklistický výlet

Savencia uspořádala v okolí Hodonína pro své zaměstnance výlet na kole. V pelotonu byli zastoupeni rekreační cyklisti i ti nejvíc ostřílení, včetně generálního ředitele.

Ke spokojenosti všech panovala po celý den příjemná, přátelská atmosféra se skvělým počasím. Pořadatelé připravili rovnou dvě trasy, odlišné délky a náročnosti. Na jejich výběru se podílel také ředitel hodonínského závodu Savencie, místní rodák a vinař Ladislav Halámek. Výlet tak nabídl skutečně to nejlepší z malebného prostředí jihomoravských kopečků a vinic. Účastníci se následně setkali ve stylové restauraci vinného sklípku U Jeňoura, kde bylo pro všechny připraveno pohoštění. 

Výlet si nenechal ujít ani generální ředitel společnosti Savencia Aleš Malenka, který je sám nadšený cyklista. „Cílem této aktivity je poznat se navzájem i jinak než v práci. Když se ohlédnu zpět, myslím, že výlet splnil, ne-li předčil, všechna očekávání. Perfektní vyjížďka, krásné počasí, super organizace, krásná příroda – všechno dopadlo na jedničku,“ řekl A. Malenka s tím, že v podobných aktivitách bude Savencia pokračovat i nadále v prostředí všech svých závodů i firemní centrály v Praze.
 

 

 

 

Zpět na novinky