Zpět na novinky

Zuzana Brieniková úspěšně zakončila Trainee program

Trainee program je určený pro absolventy, kteří by rádi poznali práci v Savencia F&D. Zuzana Brieniková si za necelý rok vyzkoušela práci v několika odděleních a od července se stala mistrovou výroby pařených sýrů.

Zuzana Brieniková naskočila do Trainee programu na konci září 2022 po úspěšném absolvování oboru Bezpečnost a kontrola potravin na Slovenské polnohospodářské univerzitě v Nitře. Při studiu absolvovala praxi v malé mlékárně na Oravě a na Salaši Veličná, kde si vyzkoušela práci přímo u ovcí. Dojila mléko, vyráběla žinčicu, brynzu i ovčí hrudku. V liptovském závodě Savencia F&D si vyzkoušela práci na nákupu mléka, přes příjem, výzkum a vývoj produktů, kontrolu kvality a všechna oddělení výroby. 

Zuzku velmi zaujal výrobní proces. Jsme rádi, že se rozhodla rozšířit naše řady a od července je mistrovou výroby pařených sýrů. Bude se tak podílet na výrobě oblíbených pareniček, oštiepků i korbáčiků. K úspěšnému zakončení Trainee programu a dobrému startu na nové pozici Zuzce popřál i ředitel liptovského závodu Tomáš Čierny.

Trainee projekt je skvělou příležitostí pro čerstvé absolventy mlékárenských škol, kteří hledají, která pozice by pro ně byla ta pravá. Jedná se o jedinečnou příležitost vyzkoušet si práci v mlékárenství na různých pozicích. Aktuálně otevřené příležitosti v rámci Trainee projektu naleznete mezi ostatními pozicemi v sekci Kariéra - Volné pozice. Pokud v současnosti není pozice ve vaší oblasti otevřena, sledujte náš web.

Zpět na novinky